ÇALIK, GENÇLERİN SINAV HEYECANINI PAYLAŞTI

12.06.2019

Hafta sonu gerçekleşecek üniversite sınavları öncesinde Yaşar Kemal Kütüphanesi’ni ziyaret eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık gençlerin heyecanını paylaştı. Sabahın erken saatlerinde kütüphanede yerini alan ve yoğun bir tempoyla çalışan gençlere simit ve meşrubat ikramında bulunan Başkan Çalık, “Gençlerimize güveniyor ve onların çok güzel günler yaşatacağını biliyoruz.” ifadelerini kullandı.  


Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık yaklaşan üniversite sınavları öncesinde gençlerin heyecanına ortak olmak için sabahın erken saatlerinde Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Yaşar Kemal Kütüphanesi’ni ziyaret etti. Gençlerin oldukça yoğun ilgi gösterdiği kütüphaneye gelerek simit ve meşrubat ikramında bulunan Başkan Çalık, gençlere sınavlarında başarılar diledi. İstanbul’un en büyük belediye kütüphanesi olma özelliğini taşıyan kütüphanenin enerjisini gençlerin daha da artırdığını belirten Çalık, gençlerle uzun süre sohbet ederek beklenti ve isteklerine kulak verdi. Ardından Özgecan Aslan Kültür Merkezi Kütüphanesi’ne de ziyarette bulunan Başkan Çalık burada da gençlerle bir araya geldi. 


Çalık: Gençlerimizin başarılı olması için katkı sunmaya devam edeceğiz


Gençlere inancının kütüphanede hakim olan enerjiyle daha da güçlendiğini belirten Çalık, “Gençlerimizin bu mekan içerisinde olması bu binanın enerjisini artırıyor ve burası gençlerle daha güzel bir duyguya sahip oluyor. Beylikdüzü’nde her şeyin çok güzel aktığını bu ortamdan hissedebiliyoruz. Gençlerimize güveniyoruz ve başarılı olmaları için Beylikdüzü Belediyesi olarak elimizden gelen katkıyı sunmaya devam edeceğiz. İnşallah, emeklerinin karşılığını Pazar günü alacaklar. Ben biliyorum ki bu hafta sonu ve bundan sonraki Pazar günü her şey çok güzel olacak. Sınava girecek olan herkese başarılar diliyorum. Biz her daim gençlerimizin yanında olacağız. Gençler bizim geleceğimiz ve geleceğimize ne kadar yatırım yapsak az. Gençlerimize de bizlere yaşatacakları güzel günler için şimdiden teşekkür ediyorum” ifadeleriyle başarı dileklerini iletti.